Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Drzewicy
Nagrody statutowe

 

 

Nagrody Statutowe – Pochwała Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w nauce

w I półr. r.szk. 2014/2015

 

 

Lp.

Wynik

Średnia

Uczeń

Klasa

1

1

5,31

Król Agata

III E

2

2

5,13

Szczepański Piotr

II A

3

3

5,08

Leszczyńska Kamila

I A

4

4

5

Grudziecki Miłosz

III D

5

 

5

Jarząbek Bartłomiej

I A

6

 

5

Mazur Klaudia

I C

7

 

5

Serwańska Małgorzata

I A

8

8

4,94

Miszczyk Aleksandra

III E

9

9

4,93

Grzybek Weronika

II C

10

10

4,92

Białek Maciej

I C

11

 

4,92

Klata Klaudia

I C

12

 

4,92

Łucka Zuzanna

I B

13

13

4,87

Pawul Agata

II B

14

 

4,87

Stobieniecka Monika

II C

15

 

4,87

Szczepańska Aleksandra

II D

16

16

4,85

Bartos Katarzyna

I B

17

 

4,85

Grzybek Maja

I A

18

18

4,81

Stobieniecki Paweł

III B

19

19

4,8

Zarębski Krzysztof

II A

20

20

4,77

Krakowiak Krzysztof

I C

21

21

4,75

Klimek Justyna

III C

22

 

4,75

Smolarska Katarzyna

III C

  

Nagrody Statutowe – Pochwała Dyrektora Szkoły za 100 % frekwencji na zajęciach

w I półroczu r. szk. 2014/2015

Lp.

Klasa

Uczeń

1

I A

Augustyniak Kinga

2

 

Białek Maciej

3

 

Grzybek Maja

4

 

Kowalska Małgorzata

5

 

Kwiatkowska Monika

6

 

Larenta Michał

7

 

Wilczyński Maciej

8

I B

Bieniek Łukasz

9

 

Pałaszewska Kamila

10

 

Tomczyk Norbert

11

I C

Białek Jakub

12

 

Kowalski Marcin

13

 

Łukaszczyk Patrycja

14

 

Pielas Maciej

15

 

Klata Klaudia

16

I D

Białek Magdalena

17

 

Bogatek Dominik

18

 

Klimek Mateusz

19

 

Łaska Julia

20

 

Maicka Dominika

21

 

Stobieniecka Aleksandra

22

 

Woźniak Natalia

23

 

Woźniak Wiktoria

24

II A

Bomba Jan

25

 

Szczepański Piotr

26

 

Zarębski Krzysztof

27

II B

Klata Kamil

28

 

Kołodziejczyk Hubert

29

 

Matysiak Patrycja

30

 

Składowska Wiktoria

31

 

Szałas Weronika

32

 

Tomczyk Paulina

33

 

Wiewiórski Mateusz

34

II C

Grzybek Weronika

35

 

Jarzyńska Katarzyna

36

 

Sobolewski Łukasz

37

 

Stobieniecka Monika

38

 

Składowski Arkadiusz

39

II D

Popis Mateusz

40

 

Kalużny Jakub

41

II E

Gapys Karol

42

 

Gruszczyński Hubert

43

 

Karbownik Katarzyna

44

 

Małek Zuzanna

45

III A

Ziółkiewicz Daniel

46

III B

Bohdziewicz Małgorzata

47

 

Stobieniecki Paweł

48

 

Witkowski Dominik

49

 

Woźniak Piotr

50

III C

Balasińska Agata

51

 

Bieniek Martyna

52

 

Iwanicka Agata

53

 

Klimek Justyna

54

 

Kowalska Karolina

55

 

Pańczak Paweł

56

 

Ptaszek Igor

57

 

Smolarska Katarzyna

58

 

Szpinek Weronika

59

 

Więckowski Joachim

60

 

Wójcik Izabela

61

III D

Dybalski Mikołaj

62

 

Frączak Michał

63

 

Mazur Michał

64

 

Walczyk Klaudia

65

III E

Król Agata

66

 

Madzio Adam

67

 

Miszczyk Aleksandra

68

 

Wiktorowicz Aleksandra

 

 

 
Certyfikat

19 placówek naszego rejonu, wśrod nich nasza szkoła, odebrało w miniony piątek certyfikat „Szkoła/przedszkole przyjazne żywieniu i aktywności fizycznej”. Nagrodzonym gratulował Łódzki Wicekurator Oświaty Konrad Czyżyński. Gospodarzem imprezy podsumowującej ogólnopolski prozdrowotny projekt „Zachowaj równowagę” był ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim – jedna z 4 szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa wyróżnionych certyfikatem. W uroczystości wzięli udział m. in. Łódzki Wicekurator Oświaty Konrad Czyżyński, wiceprezydent Tomaszowa Mazowieckiego Waldemar Wendrowski oraz ogólnopolski lider projektu Renata Czarniecka. Do walki o certyfikat w pierwszej edycji programu przystąpiło 1600 placówek, 100 z każdego województwa. Jak dotąd wszystkie warunki, by otrzymać wyróżnienie spełniła około połowa z nich.  Koordynatorem projektu w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy jest p. Włodzimierz Dębowski. 

 

 
Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski
16 stycznia odbyła się XIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski".
Drużyna z naszego gimnazjum w składzie:Paulina Czarnecka (III E), Anna Kucharczyk (III B), Agata Król (III E) i Piotr Szczepański (II A)
została zwycięzcą tego etapu. Uczniowie będą reprezantować naszą szkołę w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w kwietniu.
Gratulujemy uczniom i opiekunowi p. Ewie Reszelewskiej.
 
 
Misja Przyroda

Nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu "Misja Przyrody"!
Opiekunem tego działania jest p. Ewa Grzelczak i p. Ewa Reszelewska.
Szczegóły tutaj: 

Misja Przyrody