Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Drzewicy
Nagrody Statutowe 2013/14

Nagrody Statutowe – uczniowie wyróżnieni r. szk. 2013/2014

1

Natalia Stępień

III A

5,61

2

Aleksandra Kowalska

III B

5,50

3

Celina Babis

III A

5,50

4

Weronika Stobieniecka

III D

5,50

5

Agata Wójcik

III C

5,44

6

Dominika Majchrowska

III E

5,44

7

Wiktoria Jarzyńska

III B

5,39

8

Natalia Ksyta

III C

5,39

9

Aleksandra Kopytowska

III A

5,33

10

Jakub Kowalski

III B

5,22

11

Patrycja Krzyżanowska

III D

5,22

12

Agata Król

II E

5,20

13

Piotr Szczepański

I A

5,15

14

Justyna Klimek

II C

5,13

15

Miłosz Grudziecki

II D

5,13

16

Krzysztof Zarębski

I A

5,08

17

Agata Pawul

I B

5,08

18

Katarzyna Jarzyńska

I C

5,08

19

Aleksandra Szczepaniak

I D

5,08

20

Katarzyna Smolarska

II C

5,07

21

Aleksandra Miszczyk

II E

5,07

22

Emilia Pomykała

III D

5,00

23

Konrad Kłusek

III A

5,00

24

Aleksandra Kuc

I C

5,00

25

Michał Woźniak

III E

5,00

26

Jan Bomba

I A

5,00

27

Monika Stobieniecka

I C

5,00

28

Anna Kucharczyk

II B

5,00

29

Paweł Stobieniecki

II B

5,00

30

Krzysztof Piątkowski

III D

4,94

31

Mateusz Wróbel

III B

4,94

32

Paulina Wójcik

II D

4,93

33

Aleksandra Woźniak

III D

4,89

34

Zuzanna Woźniak

III E

4,89

35

Karolina Sochańska

II A

4,87

36

Gabriela Zaniat

II B

4,87

37

Weronika Grzybek

I C

4,85

38

Zuzanna Małek

I E

4,85

39

Jakub Zawadzak

I C

4,85

40

Hanna Grabowska

III E

4,83

41

Jakub Swęd

III D

4,83

42

Kinga Czarnecka

III D

4,83

43

Krzysztof Sobolewski

III E

4,83

44

Maciej Szymański

III E

4,83

45

Natalia Bogatek

III E

4,83

46

Piotr Sochański

III B

4,83

47

Adam Kopczyński

II A

4,80

48

Małgorzata Bohdziewicz

II B

4,80

49

Piotr Woźniak

II B

4,80

50

Weronika Szpinek

II C

4,80

51

Łukasz Mazur

II D

4,80

52

Jan Klimek

II E

4,80

53

Agnieszka Adamczyk

III C

4,78

54

Angelika Iwanicka

III B

4,78

55

Kamila Wrzosek

I D

4,77

 

 
Supergimnazjaliści 2013/14

Po raz piąty  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne naszej szkoły postanowiło przyznać specjalne wyróżnienie uhonorowane tytułem SUPERGIMNAZJALISTY Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy. Nagroda ta przyznawana jest absolwentom za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu, reprezentowanie szkoły  w różnych dziedzinach: naukowej, artystycznej czy sportowej i osiągnięcia conajmniej na szczeblu województwa. Tytuł SUPERGIMNAZJALISTY 2014 i honorowe statuetki otrzymało 9 uczniów. A są to:

 Agata Wójcik III C - finalistka Wojewódzkiego K-su Przedmiotowego z Fizyki (podopieczna p. J. Grabowskiego);II m. w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Poezji Patriotycznej Kraków 2012 (zespołowo), I m. w Diecezjalnym Konkursie Pieśni  i Poezji Patriotycznej Radom 2012 (zespołowo, podopieczna p. A. Pietrasik); średnia ocen - 5,44, zachowanie wzorowe; trzeci w szkole wynik łączny z egzaminu - 450%;  pierwszy  wynik z zakresu GH-P- 94%; drugi wynik  z zakresu GM-P -89%. 

Aleksandra Kowalska III B - laureatka VI Wojewódzkiego K-su Geograficzno - Turystycznego „Przez lądy, morza i oceany..- Ameryka Północna” (podopieczna p. J. Gapys);  średnia ocen- 5,5, zachowanie wzorowe; najwyższy w szkole wynik łączny z egzaminu - 465%; pierwszy wynik  z egzaminu z zakresu: GH-H-91%, GH-P- 94%, GM-M- 100%, GJA p. rozsz.-98%.

Jakub Kowalski III B - laureat VI Wojewódzkiego K-su Geograficzno-Turystycznego „Przez lądy, morza i oceany…- Ameryka Północna” (podopieczny  p. J. Gapys); II m. w Mistrzostwach Polski  w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (drużynowo, podopieczny p. S. Matysiaka); średnia ocen - 5,22, zachowanie wzorowe; trzeci wynik w szkole z egzaminu z zakresu GH-P- 88% oraz GM-M-93% , drugi wynik z zakresu GM-P- 89%.

Konrad Kłusek III A - finalista Wojewódzkiego K-su Tematycznego - „Matematyka - Moja Pasja”, finalista Międzynarodowego K-su Matematycznego „Pangea” (podopieczny p. J. Adamskiej); średnia ocen -5,0,  zachowanie wzorowe, zachowanie ; trzeci wynik w szkole z egzaminu z zakresu GH-P- 88% oraz GM-M- 93%.

Weronika Stobieniecka III D - finalistka Międzynarodowego K-su Matematycznego „Pangea” (podopieczna p. M. Piekarskiej); III m. w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt (drużynowo, podopieczna p. S. Matysiaka); średnia ocen - 5,5, zachowanie wzorowe; drugi wynik w szkole z egzaminu z zakresu GM-M - 96%; przewodnicząca SU.

Mateusz Wróbel III B - finalista Międzynarodowego K-su Matematycznego „Pangea” (podopieczny p. J. Adamskiej);  śr. ocen - 5,0, zachowanie worowe ; drugi w szkole wynik łączny z egzaminu - 461%; pierwszy wynik z zakresu: GM-P- 93%, GM-M-100%; drugi wynik z zakresu GJA p. podst.- 98%; trzeci wynik z zakresu GH-P- 88%.

Celina Babis III A - I m. w Diecezjalnym K-sie Pieśni i Poezji Patriotycznej Opoczno 2014 (podopieczna p. A. Pietrasik); I m. w Diecezjalnym K-sie Recytatorskim - „Pasterz i ojciec”; śr. ocen 5,5, zachowanie wzorowe; szósty wynik w szkole z egzaminu z zakresu GM-M - 82%.

Agnieszka Adamczyk III C - II m. w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Poezji Patriotycznej Kraków 2012 (zespołowo), I m. w Diecezjalnym Konkursie Pieśni  i Poezji Patriotycznej Radom 2012 (zespołowo, podopieczna p. A. Pietrasik); śr. ocen 4,78, zachowanie wzorowe; drugi wynik w szkole z egzaminu z zakresu: GH-P- 91%, GJA p. podst.-98%, GJA p. rozsz.-95%; trzeci wynik z zakresu GM-M-93%.

Natalia Ksyta III C - II m. w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Poezji Patriotycznej Kraków 2012 (zespołowo), I m. w Diecezjalnym Konkursie Pieśni  i Poezji Patriotycznej Radom 2012 (zespołowo, podopieczna p. A. Pietrasik); śr. ocen 5,39, zachowanie wzorowe; pierwszy wynik w szkole z egzaminu z zakresu GH-P- 94%.